BLACK+DECKER KW1200E-QS Dykrouter 1200W
BLACK+DECKER KW1200E-QS - Dykrouter - 1200 W - spændepatron 6 mm, 6,35 mm, 8 mm
  • Produktnummer 993249649
    Modell KW1200E-QS
    Varumärke Black & Decker
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 5035048658284
    Vikt 4.55 kg
Produktbeskrivelse BLACK+DECKER KW1200E-QS dykrouter - 1200 W
Produkttype Dykrouter - 1200 W
Hastighed 8000 - 28000 rpm
Bøsningstype Spændepatron 6 mm, 6,35 mm, 8 mm
Allmänt
Chucktyp Hylsa 6 mm, 6,35 mm, 8 mm
Funktioner Spindellås
Hastighet 8000 - 28000 vpm
Kolvdjup 55 mm
Produkttyp Handöverfräs för håltagning - 1200 W