BLACK+DECKER KW1200E-QS Dykrouter 1200W
BLACK+DECKER KW1200E-QS - Dykrouter - 1200 W - spændepatron 6 mm, 6,35 mm, 8 mm
  • Varenummer 993249649
    Model KW1200E-QS
    Producent Black & Decker
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 5035048658284
    Vægt 4.55 kg
Produktbeskrivelse BLACK+DECKER KW1200E-QS dykrouter - 1200 W
Produkttype Dykrouter - 1200 W
Hastighed 8000 - 28000 rpm
Bøsningstype Spændepatron 6 mm, 6,35 mm, 8 mm
Generelt
Dykdybde 55 mm
Funktioner Aksellås
Hastighed 8000 - 28000 rpm
Produkttype Dykrouter - 1200 W