Philips 34B2U6603CH 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
Philips 34B2U6603CH - 6000 Series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 550 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - brunsort
  • Produktnummer 1002316939
    Modell 34B2U6603CH/00
    Varumärke Philips
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 8712581804633
    Vikt 11 kg
Produktbeskrivelse Philips 34B2U6603CH - 6000 Series - LED-skærm - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1995797
Energiklasse Klasse F
Kurvet skærm Ja
Adaptive-Sync teknologi AMD Adaptive-Sync
Serieforbindelse Ja
Paneltype VA
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 120 Hz
Pixel Pitch 0.23175 mm
Lysstyrke 550 cd/m²
Kontrastforhold 4000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabel DisplayHDR 400
Responstid 4 ms (grå-til-grå)
Farve support 16,7 millioner farver (8-bit)
Farvespektrum 101% NTSC, 120% sRGB
Input-stik Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort
Indbygget Ethernet Ja
Lydindgang Mikrofon
Indbygget webcam 5 Megapixel
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Brunsort
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 80.7 cm x 28.1 cm x 57.5 cm
Vægt 10.61 kg
Thunderbolt 4-tilslutning: til lynhurtig tilslutning
Denne Philips-dockingskærm er udstyret med Thunderbolt 4-tilslutning. Sammenlignet med almindelige USB-C-skærme giver Thunderbolt 4-teknologien lynhurtig dataoverførsel, understøtter video i høj opløsning, tilbyder multi-stream-transport til serieforbindelse, og har mulighed for op til 100 W strømforsyning til eksterne enheder.
En VA-skærm giver fantastiske billeder med brede betragtningsvinkler
DisplayHDR 400 giver en mere naturtro og imponerende billeder
Justerbart webkamera: til behagelige videokonferencer.
Øretelefonkrog: Til opbevaring, der kan tilpasses
Buet displaydesign for en mere medrivende oplevelse
SmartKVM: Så du nemt kan skifte mellem kilder.
Busylight: Angiver din arbejdsstatus
AI forbedret Autoframing af webkamera: til dynamiske videoopkald.
PowerSensor 2: til optimeret energieffektivitet
CrystalClear-billeder med UltraWide QHD 3440 x 1440 pixel
Webcam, som er klar til samarbejde, med støjreducerende mikrofon.
Denne Philips-skærm leveres med indbygget 5 MP webkamera, støjreducerende mikrofon og højttalere. Det gør den perfekt til at arbejde hjemmefra og til fjernsamarbejde. Den er udstyret med avancerede sensorer, som uden problemer fungerer sammen med ansigtsgenkendelse i Windows Hello, så du kan logge på dine Windows-enheder på mindre end 2 sekunder. En fysisk kamerakontakt giver mulighed for at deaktivere webkameraet, når det ikke er i brug, for at give ekstra beskyttelse af personlige oplysninger. Den støjreducerende mikrofon og de dobbelte indbyggede højttalere på 5 W giver klar og tydelig kommunikation.
SoftBlue-teknologi: til behagelig visning
120 Hz opdateringshastigheder giver ensartede billeder
Jo mere jævn bevægelsen er, desto mindre belastes øjnene. Denne Philips-skærm er udstyret med en forbedret opdateringshastighed på 120 Hz. Når du ruller, skifter mellem programmer eller navigerer i komplekse regneark, oplever du jævnere og mere præcise bevægelser. Det betyder, at du kan arbejde, så længe du har brug for det, med minimal belastning af øjnene– alt sammen samtidig med at du kan arbejde hurtigere og mere effektivt.
Se Philips seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer