Modell LC-CC-120-ARGB-PRO
Varumärke LC Power
EAN 4260070127045
Vikt 0.88 kg
| Produktbeskrivelse | LC Power LC-CC-120-ARGB-PRO - processor-køler |
| Produkttype | Processor-køler |
| Farve | Sort |
| Materiale til varmeafleder | Aluminium og kobber |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Omdrejningshastighed | 800-1800 o/min |
| Luftstrøm | 58 cfm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse, 3-pin digital RGB-samlestykke |
| Rated Voltage | 12 V |
| Egenskaber | 16,8 millioner farver |
| Produktmateriale | Plastik |
| Dimensioner (B x D x H) | 12.5 cm x 7.5 cm x 14.5 cm |
| Vægt | 906 g |
| Allmänt | |
|---|---|
| Bredd | 12.5 cm |
| Djup | 7.5 cm |
| Färg | Svart |
| Höjd | 14.5 cm |
| Produktmaterial | Plast |
| Produkttyp | Processorkylare |
| Vikt | 906 g |
| Kylfläns och fläkt | |
| Driftspänning | 10.8 - 13.2 V |
| Egenskaper | 16,8 miljoner färger |
| Fläktdiameter | 120 mm |