StarTech.com 1U Server Rack Shelf - Universal Vented Rack Mount Cantilever Tray for 19" Network Equipment Rack & Cabinet - Durable Design - Weight Capacity 55lb/25kg - 12" Deep Shelf, Black (SHELF-1U-12-FIXED-V) Rackhylde Sort
Startech 1U Vented Server Rack Cabinet Shelf, 12in Deep Fixed Cantilever Tray, Rackmount Shelf for 19" AV/Data/Network Equipment Enclosure w/ Cage Nuts & Screws, 55lbs Weight Capacity - 1U Network Rack Shelf - Rackhylde - sort - 1U - 19"
  • Produktnummer 1000470728
    Modell SHELF-1U-12-FIXED-V
    Varumärke StarTech.com
    EAN 0065030893695
    Vikt 2.2 kg
Produktbeskrivelse Startech 1U Vented Server Rack Cabinet Shelf, 12in Deep Fixed Cantilever Tray, Rackmount Shelf for 19" AV/Data/Network Equipment Enclosure w/ Cage Nuts & Screws, 55lbs Weight Capacity - 1U Network Rack Shelf - rackhylde - 1U
Produkttype Rackhylde
Pakke Indhold 4 x plastikspændeskiver, 4 M6 burskruer, 4 M6 kvadratiske burmøtrikker
Farve Sort
Rackstørrelse 19"
Højde (rackenheder) 1U
Produktmateriale SPCC koldt rullet stål
Dimensioner (B x D x H) 48.3 cm x 30.5 cm x 4.3 cm
Vægt 2.2 kg
Egenskaber Ventileret
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Allmänt
Bredd 48.3 cm
Djup 30.5 cm
Emballagets mått (BxDxH) / vikt 37 cm x 55 cm x 12 cm / 3 kg
Färg Svart
Förpackningens innehåll 4 x plastbrickor, 4 M6 korgskruvar, 4 M6 fyrkantiga korgmuttrar
Höjd 4.3 cm
Höjd (U-format) 1U
Produktmaterial SPCC kallvalsat stål
Produkttyp Hylla för rack
Stativstorlek 19"