Beko DVN05320W - Opvaskemaskine - bredde: 59.8 cm - dybde: 60 cm - højde: 85 cm - hvid
  • Produktnummer 997124061
    Modell DVN 05320W
    Varumärke Beko
    EAN 8690842379055
    Vikt 45.4 kg
Produktbeskrivelse Beko DVN05320W opvaskemaskine - fritstående - hvid
Produkttype Opvaskemaskine
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/268949
Energiklasse Klasse E
Vurderet kapacitet 13
Energiforbrug pr. år 262 kWt
Vandforbrug pr. år 3612 liter
Lydtryksniveau (SPL) 49 dB(A)
Model Fritstående
Farve Hvid
Kvantitet af programmer 5
Sikkerhedsegenskaber Barnesikret, Watersafe
Energiforbrug pr. cyklus 0.9 kWt
Gennemsnitligt vandforbrug pr. cyklus 12.9 liter
Spænding 220 - 240 V / 50 Hz
Dimensioner (B x D x H) 59.8 cm x 60 cm x 85 cm
Vægt 45.4 kg
Producentgaranti 2 år
Allmänt
Antal program 5
Bullerklass (miljöprogram) C
Bullernivå (miljöprogram) 49 dB(A) med avseende på 1 pW
Energiförbrukning per år 262 kWh
Energiklass Klass E
Färg Vit
Ljudtrycknivå 49 dB(A)
Modell Fristående
Nominell kapacitet 13
Nominell kapacitet för miljöprogram 13
Tvättarmar, antal 2
Typ av produkt Diskmaskin
Varaktighet för miljöprogram 205 min
Vattenkonsumtion per år 3612 liter
Egenskaper för diskmaskin
Övre korg 2 kopphållare
Inställningar, reglage och indikatorer
Funktioner för tidsinställning Starttimer
Kontrollplats Främre panel
Max. starttidsfördröjning 9 timmar
Skärm
Typ LED-skärm
Diverse
Medföljande tillbehör Bestickskorg
Säkerhetsfunktioner Barnsäkerhet, Watersafe
Trågmaterial Rostfritt stål
Energi- och vattenkonsumtion
Ekoprogrammets energiförbrukning (EPEC) 94 kWh per 100 cykler
Energiförbrukning per cykel 0.9 kWh
Vattenförbrukning vid miljöprogram (EPWC) 12.9 liter per cykel
Vattenkonsumtion per cykel 12.9 liter
Ström
Spänning 220 - 240 V / 50 Hz