LG UltraFine Ergo 32UN880K-B 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
  • Produktnummer 1002553355
    Modell 32UN880K-B.AEU
    Varumärke LG Electronics
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 8806096227862
    Vikt 10 kg
Produktbeskrivelse LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 32"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/356519
Energiklasse Klasse G
Egenskaber USB 3.0/USB-C hub, USB PD 60 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.18159 mm
Lysstyrke 350 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,07 milliarder farver (10-bit, 8-bit + FRC)
Farvespektrum 95% DCI-P3 (CIE 1976)
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt, forlæng, træk tilbage
Spænding AC 100/240 V (50/60 Hz)
Dimensioner (B x D x H) - med stander 71.43 cm x 40.68 cm x 64.11 cm
Vægt 10.3 kg
4K-skærm
Fleksibelt ergonomisk design
Med en højdejustering på 130 mm sammen med vippe-, dreje- og pivotmuligheder giver denne skærm brugerne mulighed for at tilpasse deres opsætning for maksimal komfort.
Alsidige tilslutningsmuligheder
Effektivt strømforbrug
Forbedret farvenøjagtighed
Se LG seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer
http://www.lg.com/dk/support
Teknisk support: 70 10 10 19
Bemærk: Enkelte produkter forekommer med tysk manual i stedet for Dansk.
RMA
For håndtering og oprettelse af LG garanti benyt
https://www.servicecentergruppen.dk/
Bemærk! For TV fra 32" og op er der onsite service, dette kan bestilles her 7879 6454