DA   EN   SV
For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Zebra Z-Select 2000T Etiketter 51 x 76 mm 16440stk.

Zebra Z-Select 2000T - Permanent klæbemiddel - 51 x 76 mm 16440 stk. (12 rulle(r) x 1370 etiketter

Zebra Z-Trans 6P er et ultrablødt, premiumbestrøget termotransferpapir, der producerer scanbare billeder af højeste kvalitet, inklusive de mindste skrifttyper og stregkoder. Print ved hastigheder på op til 254 mm pr. sekund. Har en permanent klæber af høj kvalitet. Z-Trans 6P er ideel til en lang række anvendelser, herunder emballering og mærkning i detailhandlen. Den er velegnet til brug på alle Zebras termotransferprintere.

  • Varenummer 987949327

    Model 800273-205

    Producent Zebra Technologies

    EAN 5711045579523

    Vægt 9.64 kg

  • Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.
Produktbeskrivelse Zebra Z-Select 2000T - etiketter - 16440 stk. - 51 x 76 mm
Produkttype Etiketter
Klæbemiddeltype Permanent klæbemiddel
Mediestørrelse 51 x 76 mm
Udskriftsteknik Termo transfer
Antal kort / etiketter pr. ark/rulle 1370
Antal medier med kort 12 rulle(r)
Antal inkluderet 16440 stk.
Medie
Antal inkluderet 16440 stk.
Antal kort / etiketter pr. ark/rulle 1370
Antal medier med kort 12 rulle(r)
Klæbemiddeltype Permanent klæbemiddel
Mediestørrelser 51 x 76 mm
Medietype Etiketter
Udskriftsteknik Termo transfer
Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

Online Support formular:
http://online.zebra.com/Contact-ENB

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]