Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Zebra Z-Select 2000T Etiketter 102 x 102 mm 8400etikette(r) 3006321

Zebra Z-Select 2000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 102 mm 8400 etikette(r) (12 rulle(r) x 700 etiketter

Et ultrablødt premiumbestrøget termotransferpapir, der producerer scanbare billeder af højeste kvalitet, herunder de mindste skrifttyper og stregkoder. Print ved hastigheder på op til 254 mm pr. sekund. Z-Select 2000T har en permanent klæber af høj kvalitet og er ideel til en lang række anvendelser, herunder emballage, compliance og detailmærkning. Den er velegnet til brug på alle Zebras termiske transferprintere.

Varenummer: 987828346
Model: 3006321
EAN: 5711045546051
Vægt: 13.57 kg
Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.

Specifikationer

Produktbeskrivelse
Zebra Z-Select 2000T - etiketter - mat - 8400 etikette(r) - 102 x 102 mm
Produkttype
Etiketter
Overfladefinish
Mat
Klæbemiddeltype
Permanent akryllisk klæbemiddel
Belægning
Belagt
Perforering
Perforeret
Mediestørrelse
102 x 102 mm
Udskriftsteknik
Termo transfer
Reproklart materiale, farver
Hvid
Antal kort / etiketter pr. ark/rulle
700
Antal medier med kort
12 rulle(r)
Antal inkluderet
8400 etikette(r)

Udv. specifikationer

Medie
Antal inkluderet
8400 etikette(r)
Antal kort / etiketter pr. ark/rulle
700
Antal medier med kort
12 rulle(r)
Belægning
Belagt
Egenskaber
Perforerering mellem etiketterne
Klæbemiddeltype
Permanent akryllisk klæbemiddel
Mediestørrelser
102 x 102 mm
Medietype
Etiketter
Overfladefinish
Mat
Perforering
Perforeret
Reproklart materiale, farver
Hvid
Udskriftsteknik
Termo transfer
Diverse
Farvekategori
Hvid

Media

Support

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

Online Support formular:
http://online.zebra.com/Contact-ENB

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]