DA   EN   SV
For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Philips SatinShave Essential HP6341 Ladyshaver Pink Hvid

Philips SatinShave Essential HP6341 - Ladyshaver - trådløs

Med denne allround-ladyshaver kan du nemt, hurtigt og sikkert barbere dig på hele kroppen. Hemmeligheden er det lille skærehoved, der skærer hurtigt og samtidigt beskytter din hud. En blød og glat følelse efter hver brug!

  • Varenummer 987701132

    Model HP6341/00

    Producent Philips
    Gå til producentens hjemmeside

    EAN 8710103533825

    Vægt 0.26 kg

  • Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.
Produktbeskrivelse Philips SatinShave Essential HP6341 - ladyshaver
Produkttype Ladyshaver - trådløs
Brug Tør, våd
Generelt
Brug Tør, våd
Kategori Hårfjernelse
Produkttype Ladyshaver - trådløs
Shavers, Trimmere & Epilatorer
Barbermaskinetype Folie
Hoved Type Drejbart hoved
Vaskbart hoved Ja
Diverse
Fuldt vaskbar Ja
Inkluderet tilbehør Beskytelseslåg | Børste til rensning
Kraft
Antal batterier påkrævet 2
Batterimodel AA
Batteriteknologi Alkalisk

Batteridrevet

Barber dig over alt med denne ledningsfri ladyshaver.

Beskyttelseskappe

Beskyttelseskappen forhindrer, at skærfolien bliver beskadiget.

Sikkert barberingssystem

Det blide og lille skær beskytter din hud og efterlader den blød og dejlig

Slankt, ergonomisk design

Slankt, ergonomisk design siker behagelig håndtering.

Wet and dry

Barber dig i eller uden for badet.

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]