Philips 65BDL6005X 65" Digital skiltning 3840 x 2160
Philips 65BDL6005X - 65" Diagonal klasse (64.5" til at se) - X-Line LCD-videovæg - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED
  • Varenummer 1000606766
    Model 65BDL6005X/00
    Producent Philips
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8712581785772
    Vægt 30 kg
Produktbeskrivelse Philips 65BDL6005X X-Line - 65" Klasse (64.5" til at se) LCD-videovæg - 4K - for digital skiltning
Produkttype LCD-videovæg
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1321634
Diagonal klasse 65"
Diagonal størrelse 64.5"
Kommercielt brug Ja - digital skiltning
Opløsning 3840 x 2160
Display Format 4K UHD (2160p)
Input Video Formater 1080/60p, 1080/50p, 1080/30i, 1080/25i, 720/60p, 720/50p, 2160/60p
Frame Rate og forbedringsteknologi 60 Hz Refresh Rate
Video Grænseflade HDMI
HDMI Port Antal 2 porte
Konnektivitet LAN
PC grænseflade DVI, VGA (HD-15), DisplayPort
Teknologi IPS
LCD-baggrundsbelysningsteknik Direct LED
Billedformatforhold 16:9
Tv-tuner Ingen radio
Kommercielle funktioner CMND-administration, FailOver, Open Pluggable Standard (OPS) support
Billedforbedringer Pixel Shift, Low Bright, Pure Color Pro
Højttalersystem 2 højttalere
USB 2 porte
Energiklasse Klasse G
Strømforbrug ved drift 210 watt
Strømforbrug (Til-modus) 150 W
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Dimensioner (B x D x H) 143.26 cm x 8.88 cm x 80.76 cm
Producentgaranti 3 års garanti
Generelt
Bredde 143.26 cm
Design Ultra Narrow Bezel
Diagonal klasse 65"
Diagonal størrelse 64.5"
Dybde 8.88 cm
Energiklasse Klasse G
HDMI Port Antal 2 porte
Højde 80.76 cm
Produkttype LCD-videovæg
Serie X-Line
Strømforbrug (Maks.) 400 watt
Strømforbrug (Til-modus) 150 W
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 150 kWh/1000 t
Tilstande Stående tilstand, liggende tilstand, Tiling Mode (10 x 10)
TV Tuner Presence Nej
Tv-tuner Ingen radio
Video Grænseflade HDMI
Billedskærm
Baggrundslysets levetid 50,000 time(r)
Belægning 25 % dis
Billedformatforhold 16:9
Billedkontrastforhold 1300:1
Display Format 4K UHD (2160p)
Driftstider/-dage 24 / 7
Dynamisk kontrastforhold 500000:1
Egenskaber Bærehåndtag, Smart Insert
Farvesupport 1.070.000.000 farver
Klarhed 500 cd/m²
LCD-skærmteknologi IPS
LED-levetid 50000 timer
Opløsning 3840 x 2160
Pixelhældning 0.372 mm
Responstid 8 ms
Synsfeltsvinkel 178 grader
Synsvinkel (vertikal) 178 grader
Stander & Beslag
Standardmontering af fladt panel 400 x 400 mm
VESA-kompatibilitet Ja
Videoegenskaber
Media Player
USB Port Ja
USB Port Antal 2
Fjernbetjening
Batteri inkluderet Ja
Batteri-formfaktor AAA type
Type Fjernstyring
Lydsystem
Højttalere 2 x højttaler - 10 watt
Højttalersystem 2 højttalere
Udgangseffekt/i alt 20 watt
Netværk & Internet Multimedie
Konnektivitet LAN
Tilslutninger
Diverse
Medfølgende ledninger IR-sensorkabel - 1.8 m | DisplayPort kabel | RJ-45 kabel
Overensstemmelsesstandarder FCC Klasse A certificeret, RoHS, CB, ETL, DisplayPort 1.2
Effekt
Funktioner Smart strøm
Strømenhed Strømforsyning
Producentgaranti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 20 - 80 % (ikke-kondenserende)
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 0 °C