Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.
Vi tilpasser løbende fejl og mangler på vores nye site. Vi beklager de gener, lanceringen må medføre og takker for den gode modtagelse af den forbedrede webshop.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Lamptron FC5 V2 Blæserhastighedsstyring til system 1-pack Sort

Lamptron FC5 V2 - Blæserhastighedsstyring til system - sort anodiseret

Varenummer: 988544437
Model: LAMP-FC0052H
EAN: 6900628102510
Producent:
Vægt: 0.41 kg

Specifikationer

Produktbeskrivelse
Lamptron FC5 V2 - blæserhastighedsstyring til system
Produkttype
Blæserhastighedsstyring til system
Pakke Indhold
Strømkabel, 4 x blæserkabler, 4 x skruer, 2 minilus, 4 x temperatursensorer
Farve
Sort anodiseret
Produktmateriale
Aluminium
Dimensioner (B x D x H)
14.85 cm x 7.7 cm x 4.25 cm
Egenskaber
LCD-skærm, 7 farve LED lys, 4 blæserkanaler

Udv. specifikationer

Generelt
Bredde
14.85 cm
Dybde
7.7 cm
Farve
Sort anodiseret
Højde
4.25 cm
Kompatibel bay
5.25"
Pakke Indhold
Strømkabel, 4 x blæserkabler, 4 x skruer, 2 minilus, 4 x temperatursensorer
Produktmateriale
Aluminium
Produkttype
Blæserhastighedsstyring til system
Interface leveret
Med forbindelsesled
4-PIN intern strøm x 1 | 3-PIN intern spænding x 4
Diverse
Egenskaber
LCD-skærm, 7 farve LED lys, 4 blæserkanaler
Monteringspakke
Inkluderet

Media

Support

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]