Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.
Vi tilpasser løbende fejl og mangler på vores nye site. Vi beklager de gener, lanceringen må medføre og takker for den gode modtagelse af den forbedrede webshop.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Delock DVI gender changer

DeLOCK 65225. Stik 1: DVI, Stik 2: DVI. Produktfarve: Sort, Guld

Varenummer: 1040084
Model: 65225
EAN: 4043619652259
Producent:
Vægt: 0.02 kg

Specifikationer

Stik 1
DVI
Stik 2
DVI
Produktfarve
Sort, Guld
Stik 1
DVI
Stik 2
DVI
Produktfarve
Sort, Guld

Udv. specifikationer

Generelt
Belagt stikforbindelse
Guld
Type
DVI gender changer
Forbindelse
Forbindelsesled
24+5 pin kombineret DVI - hun
Stikforbindelse (anden ende)
24+5 pin kombineret DVI - hun

Media

Support

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]