Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Datalogic Four-Slot Battery Charger Batterioplader

Datalogic Four-Slot Battery Charger - Batterioplader - for Falcon X3

Varenummer: 988491370
Model: 94A151137
EAN: 4054318741427
Producent:
Vægt: 1.02 kg
Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.

Specifikationer

Produktbeskrivelse
Datalogic Four-Slot Battery Charger - batterioplader
Enhedstype
Batterioplader - ekstern
Antal batterier
4 (understøttet)
Designet for
Falcon X3

Udv. specifikationer

Generelt
Enhedstype
Batterioplader - ekstern
Batteri
Antal
4 (understøttet)
Diverse
Overensstemmelsesstandarder
RoHS
Oplysninger om kompatibilitet
Designet for
Datalogic Falcon X3

Media

Support

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]