Varenummer 989920156
Model 4G-LTE-ANTM-O-3-B=
Producent Cisco Systems
EAN 0882658718694
Vægt 0.84 kg
| Produktbeskrivelse | Cisco Dual LTE-Single GPS Multi-band - antenne |
| Produkttype | Antenne |
| Pakke Indhold | 2 x SMA (hun) ti TNC (han) adapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 13.7 cm x 13.7 cm x 9 cm |
| Farve | Sort |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Beregnet til | Mobil |
| Antenneplacering/montering | Udendørs, indendørs |
| Kompatibilitet | LTE |
| Frekvensrækkevidde | 698 - 960 MHz, 1710 - 2700 MHz |
| Forstærkning | 2.5 dBi |
| Direktivitet | Omni-directional |
| Overensstemmelsesstandarder | UL 94 V-0, IP67 |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde | 13.7 cm |
| Dybde | 13.7 cm |
| Fås i farverne | Sort |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Højde | 9 cm |
| Kabel Længde | 1.2 m |
| Pakke Indhold | 2 x SMA (hun) ti TNC (han) adapter |
| Produkttype | Antenne |
| Antenne | |
| Antenneplacering/montering | Udendørs, indendørs |
| Beregnet til | Mobil |
| Direktivitet | Omni-directional |
| Forstærkning | 2.5 dBi |
| Frekvensrækkevidde | 698 - 960 MHz, 1710 - 2700 MHz |
| Impedans | 50 ohm |
| Kompatibilitet | LTE |
| Standbølgeforhold (SWR) | 2.5:1 |
| Kabling & ledningsføring | |
| Med forbindelsesled | 2 x SMA han |
| Diverse | |
| Egenskaber | Modstandsdygtig overfor ultraviolette stråler |
| Overensstemmelsesstandarder | UL 94 V-0, IP67 |
| Miljømæssige parametre | |
| Maks. driftstemperatur | 85 °C |
| Min. driftstemperatur | -40 °C |