Varenummer 988361581
Model SFP-10G-AOC3M=
Producent Cisco Systems
EAN 0882658525551
Vægt 0.07 kg
| Produktbeskrivelse | Cisco Direct-Attach Active Optical Cable - direkte påsætning-kabel |
| Type | Direkte påsætning-kabel - SFF-8431 |
| Egenskaber | Aktivt kabel (signal regenerering) |
| Kabel længde | 3 m |
| Forbindelsesled | SFP+ |
| Stikforbindelse (anden ende) | SFP+ |
| Producentgaranti | 90 dages garanti |
| Designet for | Catalyst 2960S, 2960X, 2960XR, 3560, 3560CX, 3560V2, 3560X, 3650, 3750G, 3750X, 3850; Nexus 3048, 3064, 7000, 7000 48, 7000 M2-Series, 7700 F2-Series, 7700 F3-Series, 9372, 9396, X9464, X9564; ONE Nexus 9372, 9396; UCS 2204, 2208; UCS 5108 Blade Server Chassis |
| Generelt | |
|---|---|
| Egenskaber | Aktivt kabel (signal regenerering) |
| Kabel længde | 3 m |
| Netværkskabeltype | Direkte påsætning-kabel - SFF-8431 |
| Forbindelse | |
| Forbindelsesled | SFP+ |
| Stikforbindelse (anden ende) | SFP+ |
| Diverse | |
| Overensstemmelsesstandarder | UL, RoHS, Laser Class 1, ELV, IEC 60825-1, GR-20-CORE, ITU-T G.709 |
| Producentgaranti | |
| Service & Support | 90 dages garanti |
| Miljømæssige parametre | |
| Maks. driftstemperatur | 70 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Designet for | Cisco Catalyst 2960X-24PD-L, 2960X-24TD-L, 2960X-24TS-L, 2960X-48FPD-L, 2960X-48LPD-L, 2960X-48TD-L, 2960XR-24PD-I, 2960XR-24TD-I, 2960XR-48FPD-I, 2960XR-48LPD-I, 2960XR-48TD-I, 3560CX-12PD-S, 3560CX-8XPD-S, 3560X-24P-E, 3560X-24T-E, 3560X-48P-E, 3560X-48PF-E, 3560X-48P-L, 3560X-48T-E, 3560X-48T-S, 3650-24PD-E, 3650-24PD-L, 3650-24PD-S, 3650-24TD-E, 3650-24TD-L, 3650-24TD-S, 3650-48FD-E, 3650-48FD-L, 3650-48FD-S, 3650-48FQ-E, 3650-48FQ-L, 3650-48FQ-S, 3650-48PD-E, 3650-48PD-L, 3650-48PD-S, 3650- |