Varenummer 993097978
Model QSFP-100G-CU3M=
Producent Cisco Systems
EAN 0882658836589
Vægt 0.27 kg
| Produktbeskrivelse | Cisco Copper Cable - 100GBase-kabel til direkte påsætning |
| Type | 100GBase-kabel til direkte påsætning |
| Egenskaber | Passivt kabel |
| Kabel længde | 3 m |
| Forbindelsesled | QSFP - han |
| Stikforbindelse (anden ende) | QSFP - han |
| Producentgaranti | 90 dages garanti |
| Designet for | Mellanox ConnectX-5 Ex EN; Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2 |
| Generelt | |
|---|---|
| Egenskaber | Passivt kabel |
| Kabel længde | 3 m |
| Netværkskabeltype | 100GBase-kabel til direkte påsætning |
| Forbindelse | |
| Forbindelsesled | QSFP - han |
| Stikforbindelse (anden ende) | QSFP - han |
| Producentgaranti | |
| Service & Support | 90 dages garanti |
| Miljømæssige parametre | |
| Maks. driftstemperatur | 70 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Designet for | Mellanox ConnectX-5 Ex EN | Cisco Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2 |