Varenummer 994306707
Model PWR-C5-1KWAC=
Producent Cisco Systems
EAN 0889728085472
Vægt 1.45 kg
| Produktbeskrivelse | Cisco Config 5 - strømforsyning - hot-plug - 1000 watt |
| Enhedstype | Strømforsyning - hot-plug - indstiksmodul |
| Vægt | 900 g |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Udgangspænding | 54 V |
| Strømkapacitet | 1000 watt |
| Input-stik | Strøm IEC 60320 C16 |
| Dimensioner (B x D x H) | 10.2 cm x 19.3 cm x 4.01 cm |
| Designet for | P/N: C9200-48P-A, C9200-48P-E, C9200-48P-EDU, C9200L-48P-4G-A, C9200L-48P-4G-A=, C9200L-48P-4G-E, C9200L-48P-4G-EDU, C9200L-48P-4X-A, C9200L-48P-4X-E, C9200L-48P-4X-EDU, C9200L-48P-4X-E-WS |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhedstype | Strømforsyning - hot-plug - indstiksmodul |
| Strømenhed | |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Input-stik | Strøm IEC 60320 C16 |
| Max. elektrisk strøm | 16.5 A |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømkapacitet | 1000 watt |
| Udgangspænding | 54 V |
| Diverse | |
| Overensstemmelsesstandarder | EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN 61000-6-1, CCC, ICES-003 Klasse A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 3548 Klasse A, BSMI Class A, VCCI Class A, FCC CFR47 Part 15 B Class A, EN 300 386, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, CISPR 35 |
| Miljømæssige parametre | |
| Fugtighedsgrad ved brug | 5 - 90 % (ikke kondenserende) |
| Maks. driftstemperatur | 45 °C |
| Min. driftstemperatur | -5 °C |
| Mål og vægt | |
| Bredde | 10.2 cm |
| Dybde | 19.3 cm |
| Højde | 4.01 cm |
| Vægt | 900 g |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Designet for | P/N: C9200-48P-A, C9200-48P-E, C9200-48P-EDU, C9200L-48P-4G-A, C9200L-48P-4G-A=, C9200L-48P-4G-E, C9200L-48P-4G-EDU, C9200L-48P-4X-A, C9200L-48P-4X-E, C9200L-48P-4X-EDU, C9200L-48P-4X-E-WS |