Varenummer 995749928
Model KT-QUADOOR-100
Producent Cisco Systems
EAN 5711783824817
Vægt 0.63492 kg
| Netværk | |
|---|---|
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3af |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Funktioner | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 65 mm |
| Dybde | 165 mm |
| Højde | 36 mm |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 187,5 mm |
| Pakkedybde | 244,6 mm |
| Pakkehøjde | 63,5 mm |
| Pakkevægt | 634,92 g |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Oprindelsesland | Kina |