Varenummer 988418508
Model AIR-ANT2513P4M-N=
Producent Cisco Systems
EAN 0882658647154
Vægt 3.92 kg
| Produktbeskrivelse | Cisco Aironet Four-Port Dual-Band Polarization-Diverse Antenna - antenne |
| Produkttype | Antenne |
| Dimensioner (B x D x H) | 50.7 cm x 36.8 cm x 2.11 cm |
| Vægt | 2.3 kg |
| Beregnet til | Wi-Fi |
| Antenneplacering/montering | Udendørs, kan monteres i loftet, Til montering på væg, stangmontering, indendørs |
| Kompatibilitet | 802.11n |
| Frekvensrækkevidde | 2.4 - 2.5 GHz, 5.15 - 5.925 GHz |
| Forstærkning | 13 dBi |
| Direktivitet | Retnings |
| Overensstemmelsesstandarder | IP67 |
| Generelt | |
|---|---|
| Bredde | 50.7 cm |
| Dybde | 36.8 cm |
| Højde | 2.11 cm |
| Produkttype | Antenne |
| Vægt | 2.3 kg |
| Antenne | |
| Antenneplacering/montering | Udendørs, kan monteres i loftet, Til montering på væg, stangmontering, indendørs |
| Beregnet til | Wi-Fi |
| Direktivitet | Retnings |
| Forstærkning | 13 dBi |
| Frekvensrækkevidde | 2.4 - 2.5 GHz, 5.15 - 5.925 GHz |
| Impedans | 50 ohm |
| Kompatibilitet | 802.11n |
| Standbølgeforhold (SWR) | 1,6:1 (til 2400-2500 MHz), 2,0:1 (til 5150-5700 MHz), 1,5:1 (til 5700-5900 MHz) |
| Kabling & ledningsføring | |
| Med forbindelsesled | 4 x N-stikforbindelse |
| Diverse | |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Overensstemmelsesstandarder | IP67 |
| Miljømæssige parametre | |
| Maks. driftstemperatur | 70 °C |
| Min. driftstemperatur | -30 °C |