Varenummer 988160205
Model PWR-IE65W-PC-AC=
Producent Cisco Systems
EAN 0882658541278
Vægt 1.43 kg
| Produktbeskrivelse | Cisco AC-DC Power Module for POE solution - strømforsyningsadapter - 65 watt |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - monterbar på DIN rail |
| Indgangspænding | AC 110-220/ DC 88-300 V |
| Udgangspænding | 54 V |
| Strømkapacitet | 65 watt |
| Designet for | Industrial Ethernet 3000 Series |
| Generelt | |
|---|---|
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - monterbar på DIN rail |
| Strømenhed | |
| Indgangspænding | AC 110-220/ DC 88-300 V |
| Max. elektrisk strøm | 1.2 A |
| Strømkapacitet | 65 watt |
| Udgangspænding | 54 V |
| Oplysninger om kompatibilitet | |
| Designet for | Cisco Industrial Ethernet 3000 Series |