Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Cablexpert Videointerfaceomformer HDMI / USB 15cm

Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support

Varenummer: 992849598
Model: A-CM-HDMIF-01
EAN: 8716309097642
Producent:
Vægt: 0.05 kg
Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.

Specifikationer

Produktbeskrivelse
Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - videoadapter - HDMI / USB - 15 cm
Kabel
Videoadapter - HDMI / USB
Teknologi
Dobbelt afskærmet
Maks. udgangsopløsning
30 Hz
Kabel længde
15 cm
Farve
Sort
Forbindelsesled
USB-C - han
Stikforbindelse (anden ende)
HDMI - hun
Overensstemmelsesstandarder
USB 3.1
Egenskaber
4K support

Udv. specifikationer

Generelt
Afskærmningsmateriale
Aluminium
Anbefalet brug
Projektor, monitor, TV
Egenskaber
Drænwire, polyposepakke
Farve
Sort
Kabel længde
15 cm
Kabeltype
Videoadapter 4K support
Kappemateriale
PVC
Overensstemmelsesstandarder
USB 3.1
Teknologi
Dobbelt afskærmet
Understøttet grænseflade
HDMI / USB
Adaptere og transformere
Opdateringshastighed
30 Hz
Forbindelse
Forbindelsesled
24 pin USB-C - han
Stikforbindelse (anden ende)
19 pin HDMI Type A - hun
Diverse
Overensstemmelsesstandarder
ISO 9002, RoHS, WEEE

Media

Support

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]