Model KW1200E-QS
Producent
Black & Decker
Gå til producentens hjemmeside
EAN 5035048658284
Vægt 4.55 kg
| Produktbeskrivelse | BLACK+DECKER KW1200E-QS dykrouter - 1200 W |
| Produkttype | Dykrouter - 1200 W |
| Hastighed | 8000 - 28000 rpm |
| Bøsningstype | Spændepatron 6 mm, 6,35 mm, 8 mm |
| Generelt | |
|---|---|
| Dykdybde | 55 mm |
| Funktioner | Aksellås |