Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.
Vi tilpasser løbende fejl og mangler på vores nye site. Vi beklager de gener, lanceringen må medføre og takker for den gode modtagelse af den forbedrede webshop.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

AXIS T94T02D Camera pendant interface plate

AXIS T94T02D - Camera pendant interface plate - udendørs - for AXIS M3058-PLVE Network Camera, M4308-PLE

Varenummer: 993269959
Model: 01461-001
EAN: 7331021063617
Vægt: 0.54 kg

Specifikationer

Produktbeskrivelse
AXIS T94T02D - camera pendant interface plate
Produkttype
Camera pendant interface plate
Indendørs / udendørs
Udendørs
Produktmateriale
Polymer
Designet for
AXIS M3058-PLVE Network Camera, M4308-PLE

Udv. specifikationer

Generelt
Indendørs / udendørs
Udendørs
Produktmateriale
Polymer
Produkttype
Camera pendant interface plate
Diverse
Egenskaber
Vejrbestandig, stødsikker, UV-beskyttelse, varmeresistent
Oplysninger om kompatibilitet
Designet for
AXIS M3058-PLVE Network Camera, M4308-PLE

Media

Support

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]