LG UltraFine 27UQ850V-W 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
LG UltraFine 27UQ850V-W - UQ850V Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 500 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
LG UltraFine 27UQ850V-W-skærmen er et vidnesbyrd om LG Electronics' engagement i grafik i høj kvalitet og brugercentreret design. Med en 27" 4K-skærm, der dækker 98% af DCI-P3-farveskalaen og understøtter over 1,07 milliarder farver, leverer den en usædvanlig levende og præcis seeroplevelse. HDR10-kompatibilitet og VESA DisplayHDR 400-certificering forbedrer det dynamiske område yderligere, hvilket gør lyse og mørke scener mere fordybende.
  • Product no 1001874097
    Model 27UQ850V-W.AEU
    Brand LG Electronics
    Go to brand's website
    EAN 8806084248466
    Weight 9.23 kg
Produktbeskrivelse LG UltraFine 27UQ850V-W - UQ850V Series - LED-skærm - 4K - 27" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1768747
Energiklasse Klasse F
Adaptive-Sync teknologi AMD FreeSync
Egenskaber KVM switch, KVM-porte, USB PD 90 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.15 mm
Lysstyrke 500 cd/m²
Kontrastforhold 2000:1
HDR-kapabel HDR10 / DisplayHDR 400
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 98% DCI-P3
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), tilt
Skærmbelægning Blændfri
Dimensioner (B x D x H) - med stander 61.39 cm x 23.93 cm x 59.96 cm
Vægt 5.85 kg
Overensstemmelsesstandarder UL/cUL
Fordybende visuel oplevelse
Ergonomisk design
Avancerede tilslutningsmuligheder
LG UltraFine 27UQ850V-W er udstyret med flere indgangsmuligheder, herunder 2xHDMI, DisplayPort og USB-C, og imødekommer forskellige tilslutningsbehov. Dens indbyggede USB-hub, KVM-switch og USB Power Delivery op til 90 W strømliner arbejdsområdet ved at reducere kabelrod og forenkle forbindelsesprocessen for perifere enheder og enheder.
Forbedrede produktivitetsfunktioner
Se LG seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer
http://www.lg.com/dk/support
Teknisk support: 70 10 10 19
Bemærk: Enkelte produkter forekommer med tysk manual i stedet for Dansk.
RMA
For håndtering og oprettelse af LG garanti benyt
https://www.servicecentergruppen.dk/
Bemærk! For TV fra 32" og op er der onsite service, dette kan bestilles her 7879 6454