Startech USB 3.0 Internal Multi-Card Reader with UHS-II Support - SecureDigital/Micro SD/Memory Stick/Compact Flash Memory Card Reader (35FCREADBU3) - Kortlæser - 3,5" (CF 1, CF II, MS, MS PRO, MMC, SD, MS Duo, MS PRO Duo, miniSD, microSD, SDHC, MS Micro, microSDHC, SDXC, MS XC, MS PRO-HG) - USB 3.0
  • Product no 989868398
    Model 35FCREADBU3
    Brand StarTech.com
    EAN 0065030862394
    Weight 0.31 kg
Produkttype Kortlæser - intern
Host Interface USB 3.0
Påkrævet bås 3,5" intern
Farve Sort
Egenskaber LED-indikator
Producentgaranti 2 års garanti
General
Color Black
Depth 11.8 cm
Features LED indicator
Height 2.4 cm
Host Interface USB 3.0
Product Type Card reader - internal
Required Bay 3.5" internal
Weight 250 g
Width 20 cm
Memory Card
Capacity (max)
Interfaces
Additional Ports 1 x USB 3.0
Required Ports 1 x 20 pin USB 3.0 header