Philips 27E1N1300AE 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz
Philips 27E1N1300AE - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur
  • Product no 1001838580
    Model 27E1N1300AE/00
    Brand Philips
    Go to brand's website
    EAN 8712581804305
    Weight 9 kg
Produktbeskrivelse Philips 27E1N1300AE - LED-skærm - Full HD (1080p) - 27"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1833297
Energiklasse Klasse E
Strømforbrug (Til-modus) 21 W
Adaptive-Sync teknologi AMD Adaptive-Sync
Egenskaber USB-hub
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz
Pixel Pitch 0.3114 mm
Kontrastforhold 1300:1
Responstid 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Input-stik HDMI, USB-C
Justeringer til display-position Tilt, højde
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort med tekstur
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 61.7 cm x 22 cm x 48.3 cm
Vægt 5.85 kg
Overensstemmelsesstandarder Plug and Play, DDC/CI, RoHS, Kviksølv-fri, BFR-fri, PVC-free
Producentgaranti 2 års garanti
Kan justeres i højden for at opnå bedre ergonomisk komfort
Kabelstyring reducerer kabelrod og giver en ryddelig arbejdsplads
Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmen
Tilslut den bærbare pc vha. ét USB-C-kabel
Indbyggede stereohøjttalere til multimedier
Praktisk VESA-montering
HDMI sikrer universelle digitale tilslutningsmuligheder
1 ms (MPRT) hurtig svartid for et skarpt billede og uafbrudt gameplay
IPS LED-vidvinkelteknologi giver nøjagtige billeder og farver
16:9 Full HD-skærm for klare, detaljerede billeder
LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjnene
100 Hz opdateringshastigheder for ultraklare billeder
Denne skærm fra Philips opdaterer skærmbilledet op til 100 gange i sekundet, hvilket gør den meget hurtigere end en standardskærm. Med en billedhastighed på 100 Hz kan spillere finde de vigtige billeder på skærmen, som viser fjendens bevægelser i en ultrajævn bevægelse, så de er nemme at ramme.
Se Philips seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer