ASUS VA24DQFS 24" 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm
ASUS VA24DQFS - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - sort
  • Product no 1002366054
    Model 90LM0540-B01370
    Brand ASUSTeK COMPUTER
    Go to brand's website
    EAN 4711387564783
    Weight 7.16 kg
Produktbeskrivelse ASUS VA24DQFS - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2009230
Energiklasse Klasse C
Egenskaber USB 3.2 Gen 1 hub
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz
Pixel Pitch 0.2745 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1 / 3000:1 (dynamisk)
Responstid 5 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Farvespektrum 99% sRGB
Input-stik HDMI, VGA, DisplayPort
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 53.97 cm x 21.12 cm x 45.7 cm
Vægt 5.1 kg
Miljømæssige standarder TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR kvalificeret EPEAT Gold
Se Asus seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer