ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT - LCD-skærm - 32" - touchscreen - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 320 cd/m² - 3000:1 - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv
  • Varenummer 1001868818
    Model 32C4KPDWT
    Producent ALOGIC
    EAN 9350784028471
    Vægt 13.46 kg
Produktbeskrivelse ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT - LCD-skærm - 4K - 32" - HDR
Enhedstype LCD-skærm - 32" - touchscreen
Energiklasse Klasse F
Egenskaber USB-hub, USB PD 65 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz
Lysstyrke 320 cd/m²
Kontrastforhold 3000:1
Farve support 16 millioner farver
Farvespektrum 102% NTSC, 107% Adobe RGB, 142% sRGB, 113% DCI-P3, 77% Rec.2020 (CIE 1976)
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort, sølv
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 72.5 cm x 25 cm x 60.6 cm
Vægt 9.8 kg
Overensstemmelsesstandarder DisplayPort 1.4
Producentgaranti 2 års garanti
Generelt
Backlight-teknologi Quantum Dot technology
Diagonal størrelse 32"
Dimensioner (B x D x H) 72.5 cm x 25 cm x 60.6 cm - med stander (højeste position)
Egenskaber OGS Technology, HDR400
Energiklasse Klasse F
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Sort, sølv
Formatforhold 16:9
Indbygget udstyr USB-hub
Kontrastforhold 3000:1
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 320 cd/m²
Paneltype IPS
Pixel pr. tomme 138
Skærmtype LCD-skærm / TFT aktiv matriks
USB-strømlevering 65 watt
Vandret synsvinkel 178
Vægt 9.8 kg
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 5 watt
Input
Type Touchscreen
Forbindelse
Mekanisk
Højde justering 126 mm
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Egenskaber 65 W strømlevering, Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0, 8 Megapixel tilbagetrækkeligt kamera
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømforbrug (Maks.) 150 watt
Strømforbrug HDR (Til-tilstand) 71 kWh/1000 t
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 32 kWh/1000 t
Mål og vægt
Producentgaranti
Service & Support Begrænset garanti - 2 år
Levende farvedisplay
Ergonomisk design
Avanceret tilslutningsmuligheder
Denne skærm er udstyret med en række kabler og en indbygget USB-hub, så du altid er forbundet. Med HDMI-, USB-C 3.2 Gen 2- og DisplayPort-kabler samt USB-strømforsyning på op til 65 W forbliver dit arbejdsområde overskueligt og alsidigt.