Philips 65BDL3511Q 65" Digital skiltning 3840 x 2160
Philips 65BDL3511Q - 65" Diagonal klasse (64.5" til at se) - Q-Line LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • Varenummer 1000261424
    Model 65BDL3511Q/00
    Producent Philips
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8712581778606
    Vægt 27.8 kg
Produktbeskrivelse Philips 65BDL3511Q Q-Line - 65" Klasse (64.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - 4K - for digital skiltning
Produkttype LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/988270
Diagonal klasse 65"
Diagonal størrelse 64.5"
Kommercielt brug Ja - digital skiltning
Opløsning 3840 x 2160
Display Format 4K UHD (2160p)
Video Grænseflade HDMI
HDMI Port Antal 3 porte
Konnektivitet LAN
PC grænseflade DVI
Teknologi IPS
LCD-baggrundsbelysningsteknik LED baglys
Billedformatforhold 16:9
Tv-tuner Ingen radio
Kommercielle funktioner CMND-administration, FailOver
Højttalersystem 2 højttalere
USB 2 porte
Udstyr inkluderet Fjernstyring, 3 klemmer
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Energiklasse Klasse G
Strømforbrug ved drift 165 watt
Strømforbrugs-stand by 0.5 watt
Dimensioner (B x D x H) - uden stander 146.23 cm x 6.89 cm x 83.73 cm
Vægt 27.8 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Generelt
Bredde 146.23 cm
Diagonal klasse 65"
Diagonal størrelse 64.5"
Dimensioner Uden stander
Dybde 6.89 cm
Energiklasse Klasse G
HDMI Port Antal 3 porte
Højde 83.73 cm
PC grænseflade DVI
Serie Q-Line
Strømforbrug (Maks.) 220 watt
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 160 kWh/1000 t
Tilstande Stående tilstand, liggende tilstand, Tile Mode
TV Tuner Presence Nej
Tv-tuner Ingen radio
Video Grænseflade HDMI
Billedskærm
Baggrundslysets levetid 50,000 time(r)
Belægning 1 % dis
Billedformatforhold 16:9
Billedkontrastforhold 1200:1
Display Format 4K UHD (2160p)
Driftstider/-dage 18 / 7
Dynamisk kontrastforhold 500000:1
Klarhed 400 cd/m²
LCD-skærmteknologi IPS
Opløsning 3840 x 2160
Responstid 8 ms
Synsfeltsvinkel 178 grader
Synsvinkel (vertikal) 178 grader
Stander & Beslag
Standardmontering af fladt panel 400 x 400 mm
VESA-kompatibilitet Ja
Videoegenskaber
Media Player
Understøttede Audio Formater WMA, AAC, HE-AAC
Understøttede Billed Formater BMP, PNG, JPEG
Understøttede Video Formater Motion-JPEG, H.264, MPEG, WMV3
USB Port Ja
USB Port Antal 2
Fjernbetjening
Batteri inkluderet Ja
Batteri-formfaktor AAA type
Type Fjernstyring
Lydsystem
Højttalere 2 x højttaler - 10 watt
Højttalersystem 2 højttalere
Udgangseffekt/i alt 20 watt
Netværk & Internet Multimedie
Konnektivitet LAN
Tilslutninger
Diverse
Medfølgende ledninger IR-sensorkabel - 1.8 m | RS232 kabel
Overensstemmelsesstandarder FCC Klasse A certificeret, VCCI, BSMI, CB, PSB, ETL, EMF, CU
Udstyr inkluderet 3 klemmer
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømenhed Strømforsyning
Producentgaranti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 20 - 80% RH (non-condensing)
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 0 °C